15 modelov, ki jih morate upoštevati na Instagramu

V ponedeljek zjutraj se ne bo nič začelo, kot neskončni tok čudovitih galsov. New York Fashion Week se hitro prilagaja (Yikes!), In kakšen boljši način, kako povečati vašo vsebino v Instagramu kot pri najbolj vročih modelih trenutka? Stavite lahko, da bodo te dame polagale svoje stvari po vzletno-pristajalnih stezah, ki bodo potekale septembra, in bodo “. Oglejte si 15 modelov, ki jih morate zdaj spremljati na spodnjem seznamu Instagram.

Karlie Kloss:

Uživajte v čaju? ☕️

Fotografija, ki jo je objavil @karliekloss

Kendall Jenner:

☀️

Fotografija, ki jo je objavil Kendall Jenner (@kendalljenner)

Liu Wen:

Želim, da bi se lahko vozil … ampak brez čelade! ������

Fotografija objavila Liu Wen (刘 雯) (@liuwenlw)

Jourdan Dunn:

Fotografija, ki jo je objavil Jourdan Dunn (@officialjdunn)

Georgia May Jagger:

Dan intervjuja @thomassabo #mylovebridge @miamcsorley rainbow lasje @alexbrownsell

Fotografija objavila Georgia May Jagger (@georgiamayjagger)

Fei Fei Sonce:

Čas lubenic �� # feifeisweekend

Fotografija, ki jo je Fei Fei objavil Sunja prebival 孙 菲菲 (@feifeisun)

Behati Prinsloo:

Ne znojite lil stvari…

Fotografija, ki jo je objavil Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo)

Joan Smalls:

������

Fotografija objavila Joan Smalls (@joansmalls)

Gigi Hadid:

in to je zavijanje. ��

Fotografija, ki jo je objavil Gigi Hadid (@gigihadid)

Cara Delevingne:

Ja, da je žaba resnična in da sem jo poljubil

Fotografija, ki jo je objavila Cara Delevingne (@caradelevingne)

Xiao Wen:

DOBRODOŠLI DOM @babyghost_nyc @qiaoranhuang ❤️����

Fotografija, ki jo je objavil Ju xiaowen (@jujujuxiaowen)

Lindsey Wixon:

Postelja je prispela! @chaosfashion @heathermaryjackson @ stockdalecharlotte

Fotografija objavila Lindsey Wixson (@lindseywixson)

Suki Waterhouse:

Fotografija objavila sukiwaterhouse (@sukiwaterhouse)

Chanel Iman:

Prva baseball igra, tako navdušena za nočno iti Dodgers ⚾️

Fotografija, ki jo je objavil Chanel Iman (@chaneliman)

Chloe Norgaard:

sanja o dejanskem vedenju, kako skateboard #oshkoshbgosh hvala @ chris_krieb

Fotografija, ki jo je objavil chloe pɹɐɐƃɹøu (@chloenorgaard)

POVEZANE: Samo Kendall Jenner bi lahko naredil telovadnico

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map