Get Your 4. julij kopalka Inspo od zvezd

Znane osebnosti niso tujci, da bi preživljali svoje bivanje v času bikinijev (videli svoje najboljše dvodnevne trenutke za dokaze), in kakšen boljši čas, da se oblečejo kot ob praznovanju ameriškega rojstnega dne? Za Dan neodvisnosti 2015 so se vsi od Dianeja Krugerja do Gigi Hadida odločili, da bodo vsi uživali ob svečanosti. Kruger je v kopalnem obleku delila čudovito fotografijo, ki je predstavila vijugasto rdečo, belo in modro zastavo (nad), medtem ko je Hadid pogledal Baywatch-pripravljena v rdeči enodelni zabavi na Taylor Swiftovi epski 4. julijski zabavi. Toda niso bili edini, ki so razkrili svoje premoženje za četrto-Nadaljuj branje in si oglejte najboljše bikini Instagramov iz lanskoletnega počitniškega vikenda:

Gigi Hadid:

našli lil roza odbojko ����

Fotografija, ki jo je objavil Gigi Hadid (@gigihadid)

Gina Rodriguez:

Sundaze. #NOLA

Fotografija objavila Gina Rodriguez (@hereisgina)

Diane Kruger:

Hvala, ker ste prišli z vsemi … zjutraj zjutraj, a sem imel blast ❤️ @jasonwu @ gustavorangel33 @ jaqvmo @gogowemo @jinadjones @jocrantelle @ thriftthrill @talulahmuses

Fotografija, ki jo je objavil Diane Kruger (@dianekrugerperso)

Alessandra Ambrosio:

Srečni 4. julij �������� #independenceday #fourthofjuly #foreveronvacation

Fotografija, ki jo je objavil @alessandraambrosio

Laverne Cox:

Ta filter mi je všeč več. Srečni # julij #TranslateBeautiful

Fotografija, ki jo je objavil laverne cox (@lavernecox)

Miley Cyrus:

4. Biew-ly!

Fotografija, ki jo je objavil Miley Cyrus (@mileycyrus)

Bella Thorne:

Vesel dan neodvisnosti! ������❤️

Fotografija, ki jo je objavila BELLA (@bellathorne)

Jessica Simpson:

Srečna 4. mesto

Fotografija, ki jo je objavila Jessica Simpson (@jessicasimpson)

Debra Messing:

MALA RDEČA BELA & BLUE za vas na # 4thJul! Moj sin je rekel “Ali Marilyn!” To je najboljše, s čim bi lahko prišel. �� Ves ves dan! ������ @ PrincessBermuda #HamiltonPrincess #Bermuda #ParadiseAwaits

Fotografija objavila Debra Messing (@therealdebramessing)

Lucy Hale:

Srečni četrti vsi! Bodite varni! ��������

Fotografija objavila Lucy Hale (@lucyhale)

Cindy Crawford:

#America

Fotografija, ki jo je objavil Cindy Crawford (@cindycrawford)

Vanessa Hudgens:

HAPPY 4. JULY LOVERS !!!! Prihajajo v Cha iz Monument Valley. Amerika je tako lepa. Ima toliko ponuditi in ponosen sem, da jo imenujem dom. ���� Ameriko, Ameriko, Bog je razkril svojo milino na thee����❤️

Fotografija objavila Vanessa Hudgens (@vanessahudgens)

Candice Swanepoel:

����merica���� srečna 4. julija ������

Fotografija objavila Candice Swanepoel (@angelcandices)

Kaia Gerber:

Preveč utrujen po looooong četrtem. In ja sem nosila dve kopalni obleki, da bi bila super praznična.

Fotografija objavila Kaia Gerber (@kaiagerber)

Janez Jones:

Srečni #Merica dan mañana

Fotografija objavila januarja Jones (@januaryjones)

Rihanna:

bra @ by @Hermes �� #pooltime

Fotografija, ki jo je objavil badgalriri (@badgalriri)