Tukaj je vaš A do Z seznam najboljših ponudb za Cyber ​​ponedeljek

Črni petek je prišel in odšel in Cyber ​​ponedeljek je v polnem zamahu. Zdaj je čas, da izkoristite vsako prodajo, ki vam ni uspela prodati čez vikend. Da bi poenostavili proces (in zagotovili, da boste čim bolje izkoristili Cyber ​​ponedeljek), smo našteli vse pomembne modne prodaje, ki se dogajajo prav to drugo. Vesel prihranek!

3×1, 3×1.us
25% off po vsem svetu (11/25 do 11/28)

AllModern, allmodern.com
Prihranite do 70% off izbranih slogov (konec prodaje 11/28)

American Apparel, americanapparel.com
40% off puloverji in dodatnih 50% off izbrani slogi

Ana Mari Ortega, anamariortega.com
50% off celotno spletno mesto, brezplačno UPS Ground Shipping (prodaja konča 11/30)

Anine Bing, aninebing.com
40-60% off izbranih slogov (od 11/23 do 11/28)

Ariel Gordon, arielgordonjewelry.com
30% off naročil nad 150 USD s kodo “CHEERS30” (od 11/25 do 11/30)

Aritzia, aritzia.com
Do 50% popusta izberite padajoče in zimske predmete od 11/27 do 11/28

Ash, ashusa.com
40% off izbranih slogov z brezplačnim prevozom po kopnem (od 11/23 do 11/28)

Athleta, athleta.com
20% popust pri nakupu. Uporabite kodo “RECHARGE” na Athleti. Omejitve veljajo.

AuraGlow, myauraglow.com
Vzemite 25% off-site. Prodaja traja preko Cyber ​​ponedeljek (11/28).

Bailey44, bailey44.com
40% off online in v skladišču s kodo “BLACKFRIYAY” (11/20 do 11/28)

Banana Republic, bananarepublic.com
50% popusta na 5 rednih cen za ženske in moške zbirke (od 11/24 do 11/28)

Baublebar, baublebar.com
25% popusta 1 element, 35% popusta 2 ali več predmetov

Bloomingdales, bloomingdales.com
25% off po vsem svetu

Briogeo Haircare, briogeohair.com
25% off vaše naročilo s kodo CYBER, brezplačne vzorce in brezplačna dostava za naročila nad 60 USD.

Charlotte Russe, charlotterusse.com
40% off vse na mestu

Kitajska perila, chineselaundry.com
30% off po vsem svetu

VIDEO: Kako kupiti diamante

cjw, shopcjw.com
Pridobite 20% popusta na spletno mesto prek 11/28 s kodo “Thanksgiving20”

Clarks, clarks.com
Pridobite 25% popust na spletno mesto prek 11/28

Trener, coach.com
Do 50% popusta in nakup 125+ spletnih prodajnih ekskluzivov

CoolChange, cool-change.com
Shranite 40% celotne spletne strani z oznako “HOLIDAY40” (prodaja se konča 11/28)

Cult Gaia, cultgaia.com
30% vse, razen torbe Gaias Ark z oznako “OHMYGAIA” (11/25 do 11/28)

Trenutni / Elliott, currentelliott.com
Od 11/23 do 11/28 je 25% popust pri nakupu (veljajo nekatere izjeme)

Cynthia Rowley, cynthiarowley.com
30% off vse Cynthia Rowley z oznako “CR30!” do 11/28

POVEZANE: 11 Sick Travel Deals za oceno tega črnega petka prek Cyber ​​ponedeljek

Dragi Frances, dearfrances.com
25% off po vsem svetu z oznako “BLACKFRIDAY” dne 11/25 in “CYBERMONDAY” dne 11/28

Deborah Lippmann, deborahlippmann.com
Brezplačna datoteka Smooth Operator za nohte z vsakim nakupom po 50 $, brezplačno Smooth Operator za nohte in olja za kurilno olje z vsakim nakupom po 75 $ in brezplačne datoteke Smooth Operator za nohte, olje na koži in Gel Lab Pro plašč z vsakim nakupom 100 USD.

Donatienne, donatiennehandbags.com
30% off po vsem svetu z oznako “GONESHOPPING” (samo 11/28)

Endless Summer, shopendlesssummer.com
15% off po vsej državi, vključno s predmeti prodaje, od 11 / 24-11 / 28 z oznako “BLACKFRIDAY”

Expedia, expedia.com
Od 11/25 do 11/28, prihranite do 60% za hotele z Expedia

Foot Locker, footlocker.com
Dodatni 50% off izbrani slogi

Za ljubezen in limone, forloveandlemons.com
25% vseh naročil (brez omejitev) z oznako “Ouioui” (prodaja se konča 11/28)

Frances Valentine, francesvalentine.com
30% popusta na vse postavke na celotnem mestu, vključno s prodajnimi predmeti (od 11/26 do 11/29)

GAP, gap.com
Get 40% off vse, vključuje popolnoma nove sloge! Uporabite kodo “CYBMON” v Gap. Omejitve veljajo.

Giejo, shopgiejo.com
Uporabite kodo “hvaležna50” 50% od vašega naročila do 12/1

Gilt, gilt.com
Prodaj na vrhunskih blagovnih znamkah nadaljujemo skozi 11/28

Gold & Gray Nakit, goldandgray.com
Prihranite 40% na spletnem mestu z oznako “CYBER40” (prodaja se konča 11/29)

Glossier, glossier.com
Vzemi 20% popusta po vsem svetu. Prodaja se konča 11/28.

Harry Josh, dermstore.com
Harry Josh Pro Tools sušilec bo na voljo za 170 dolarjev navzdol od običajne cene 300 dolarjev.

Havaianas, havaianas.com
Prejmite še 30-odstotno znižanje že označenih stilov za skupne prihranke do 50% popusta (zdaj do 11/28)

Horne, shophorne.com
15 odstotkov off izbranih stilov z oznako “HOLIDAY16” (prodaja se konča 11/28)

Intermix, intermix.com
Dodatni 40-odstotni prodajni artikli in dodatnih 30-odstotni popust pri izbrani polni ceni

J. Crew, jcrew.com
40% od nakupa, plus 50% od končne prodaje (od 11. 22. do 11. 28.)

J. Crew Factory, factory.jcrew.com
60% popusta in brezplačna dostava od 11/28 do 11/29 (cene so označene)

Joie, joie.com
Od 11/23 do 11/28 je 25% popust pri nakupu (veljajo nekatere izjeme)

Jolyn, jolyn.com
Pridobite 20% popusta na celotno spletno trgovino JOLYN od 11/24 do 11/28, plus brezplačno dostavo preko 75 USD

VIDEO: Darila za najboljše lepote pod $ 10

Jonathan Adler, jonathanadler.com
Od 11/22 do 11/29 prejmete 20% popusta po vsem svetu (brez umetnosti) in brezplačno dostavo na vse (razen pohištva)

Journelle, journelle.com
Kupite več Prihranite več: 15% off 150 €, 20% off $ 300, 25% off $ 500

Jules Kae, juleskae.com
30% off celotno spletno stran s kodo “JK30” (prodaja se konča 11/28)

Kay Unger, kayunger.com
Prihranite 33% po vsem svetu in brezplačno dostavo od 11 / 25-11 / 28

Keds, keds.com
30% popusta po ceni in 10% popusta (11/22 do 11/29)

Verjetno, verjetno
30% cenejše blago (11/25 do 11/28)

Lilly Pulitzer, lillypulitzer.com
“Skrivnostni ponedeljek” se začne 11/28. Pridobite posebna darila, odvisno od tega, kdaj boste dokončali nakup in koliko boste porabili.

Lily Ashwell, lilyashwell.com
25% off v trgovini (v Benetkah, Kalifornija) in na spletu 11/25 z “BLACKFRIDAY16” (nekatere izjeme veljajo)

Loeffler Randall, loefflerrandall.com
40% popusta izbranih predmetov (prodaja se konča 11/28)

Ljubezen Adorned, loveadorned.com
15% z oznako “HOLIDAY LOVE” (11/28)

POVEZANE: 14 prazničnih daril, ki bi jih razume samo vaš BFF

MAC, maccosmetics.com
Črni petek izključno Black Black virtualni komplet za ustnice, ki vključuje nov globoki vijolični vijoliček Lipglass in ujemajoč se s Pro Svinčnikom za ustnice za ustnice in Rebeleyes Gel Liner za 35 dolarjev.

Mackage, mackage.com
Dodatno 10% popusta s kodo kupona “CBM”

Madewell, madewell.com
Na dan 11/28 uživajte v celotnem nakupu 25% s kodo “CYBERMONDAY”

Marimekko, marimekko.com
25% popusta, izberite pripravljen za uporabo, vrečke in dodatke (od 11/23 do 11/29)

Matisse, matissefootwear.com
40% off vse obutve po vsem svetu (11/25 do 11/28)

Matt Bernson, mattbernson.com
Prejemite 100 USD z nakupom 200 USD ali več z uporabo kod “FRIDAY100” in “CYBER100” na 11/25 in 11/28

Milly, milly.com
Preživite 250 dolarjev, ko boste odnesli 50 $, uporabite kodo “MILLYMONEY50” od 11/23 do 11/28
Preživite 400 $, da se izplača 100 $, uporabite kodo “MILLYMONEY100” od 11/23 do 11/28
Preživite 650 dolarjev, ki se izplača 200 $, uporabite kodo “MILLYMONEY200” od 11/23 do 11/28

Misa Los Angeles, misalosangeles.com
15% off naročil v višini $ 250 +, 20% off naročil $ 500 +, 25% off naročil v višini 1000 $+

Misha Nonoo, mishanonoo.com
Izključite 30% z oznako “THANKFUL30” (od 11. 4. do 11. 28.)

Moda Operandi, modaoperandi.com
Prodaja izdelkov do 65% popusta s promocijsko kodo “EXTRA30” (od 11. 21. do 11. 28.)

Gospod Kate, shop.mrkate.com
Do 70% od 11/25 do 11/28

G. Porter, mrporter.com
30% popusta izbranih predmetov (od 11/23 do 11/28)

Net-A-Porter, net-a-porter.com
Do 50% off izbranih slogov (od 11/21 do 11/28)

Newbark, newbark.com
30% off po vsem svetu z oznako “NBPRIVATE” dne 11/28

Nike, nike.com
Pridobite dodatnih 25% popustov (11/21 do 11/29)

Nordstrom, nordstrom.com
30% off izbranih slogov za moške, ženske in otroke (11/22 do 11/28)

Novis, novis.com
40% off izbranih slogov od 11/21 do 11/28

VIDEO: popolne darilne ideje za človeka v vašem življenju

NYDJ, nydj.com
30% popusta (prodaja se konča 11/28)

Old Navy, oldnavy.com
50% popusta na spletu in brezplačen par prijetnih nogavic s katerim koli nakupom

Pam & Gela, pamandgela.com
25 do 75% popusta od 11/23 do 11/28

Pine Cashmere, pinecashmere.com
20% popusta na celotno spletno mesto, brezplačen 3-dnevni prevoz (prodaja se konča 11/28)

Rebecca Minkoff, rebeccaminkoff.com
Do 75% prodajnih predmetov ali porabite 100 USD (ali več) in pridobite dodatnih 25% popusta na spletno mesto + brezplačna denarnica (medtem ko je zaloga zadnja)

Reese + Riley, reese-riley.com
Do 50% off izbranih slogov (prodaja se konča 11/28)

Revolve, revolve.com
20% popusta samo na končno prodajo

POVEZANE: 23 Trgovci na drobno, da kupijo najboljše kavbojke velikosti

Shopbop, shopbop.com
Preživite 200 $ +, prihranite 15% od 11/22 do 11/28
Preživite 500 $ +, 20% popustite od 11/22 do 11/28
Preživite 800 $ +, prihranite 25% od 11/22 do 11/28

Smith + Mara, smithandmara.com
20% off naročil s kodo “TAKEITOFF” (11/25 do 11/28)

Solid & Striped, solidandstriped.com
30% popusta z oznako “BLACKFRIDAY” (od 11./24 do 11./27) in “CYBERMONDAY” dne 11./28

Soludos, soludos.com
25% off po vsem svetu z oznako “BLACK25” (11/21 do 11/27) in “CYBER25” dne 11/28

Sperry, sperry.com
50% off izbranih slogov (od 11/23 do 11/28)
Brezplačna torbica z naročili 100 USD ali več

Spring, spring.com
Obiščite ShopSpring.com ali aplikacijo Spring, da odkrijete vaš skrivnostni popust

STAUD, staud.clothing
30-odstotne prodajne postavke brez prodaje z oznako “STAUD30” (od 11. 5. do 11. 28.)

Nedelja Nekje, sundaysomewhere.com
Do 50% popusta (11/25 do 11/28)

Potilna Betty, sweatybetty.com
Prejemajte 20% popusta na spletno mesto (od 11/24 do 11/28)

Target, target.com
Target je predstavil svoj “10 Days of Deals”od 11./19 do 11./28 v trgovinah in na Target.com

The Kooples, thekooples.com
Prihranite 30% na kolekciji jesen / zima, vključno s predmeti (11/24 do 11/28)

The Outnet, theoutnet.com
Do 85% popusta (od 11/17 do 11/29)

Tibi, tibi.com
Kolekcija pred letom 2016 bo označena do 50% popusta (od 11/21 do 11/29)

VIDEO: Jessica Chastain razkriva najboljši dar, ki ji je kdaj dala družina

Timbuk2, timbuk2.com
70% off izbranih slogov

Varley, varley.com
Prihranite 50 USD za naročila nad $ 250 z oznako “THANKS50” 11/28

Želite Les Essentiels, wantlesessentiels.com
Do 60% popusta z izbranimi sezonskimi spletnimi izdelki, brezplačna dostava v Združenih državah in Kanadi (prodaja se konča 11/28)

Kje se srečujejo planine, wheremountainsmeet.com
40% popusta z oznako “BFCMwmmF16” (od 11. 5. do 11. 28.)

POVEZANE: “Tis sezona za nakupovanje: imamo 30 dni za vas

White + Warren, whiteandwarren.com
25% off po vsem svetu (11/23 do 11/28)

Yoox, yoox.com
Cyber ​​Ponedeljek Posebno: samo za dva dni prihranite dodatnih 35% vseh naročil za mobilne naprave! Plus, dodatnih 25% vse, vključno s slogi prodaje. (Veljavno 11/27 do 11/28)