Hvordan stjerner brugte Memorial Day Weekend

Strand, BBQs og bikinier: Det er Memorial Day weekend, og stjernerne kørte tilbage, lunte og slog sig i begyndelsen af ​​sommeren. (Vi ved, det er det ikke Officielt hendes mænd det føles som det til os, og vi vil klæde os i overensstemmelse hermed.)

Vi afrundede A-listers Instagrams for at se hvordan de brugte den lange weekend og hylde de faldne servicemedlemmer. Rul ned for højdepunkter.

Ashley Graham

#DoItForTheGraham og tag mig jeg spiser badedragt billeder i weekenden! Jeg har på min Hotsy-Totsy bikini – køb linket i mit bio @swimsuitsforall

Et indlæg delt af A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) den

Pool Party Day! Regn eller skinne, dette sker. ����☀️

Et indlæg delt af A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) den

Alessandra Ambrosio

������

Et indlæg delt af Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) den

Pickin up god vibrationer … ☀️��

Et indlæg delt af Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) den

Kourtney Kardashian

Hrush beskærede Larsa ud

Et indlæg delt af Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) den

Olivia Wilde

����

Et indlæg delt af Olivia Wilde (@oliviawilde) den

Emily Ratajkowski

������

Et indlæg delt af Emily Ratajkowski (@emrata) den

TOM BRADY

Tak @ tagheuer for en sjov weekend på Monaco Grand Prix! It was great to see so many friends, and I look forward to coming back again! ������ Tillykke @danielricciardo og @lewishamilton

Et indlæg delt af Tom Brady (@tombrady) den

Nicky Hilton

Opbygning af sandcastles ☀️

Et indlæg delt af Nicky Rothschild (@ Nickyhilton) den

Vanessa Hudgens

���� R O M A N I A ����

Et indlæg delt af Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) den

Ashley Tisdale

Sommer klar @ sk ☀️

Et indlæg delt af Ashley Tisdale (@ashleytisdale) den

Lea Michele

Sommer lovin ‘��

Et indlæg deles af Lea Michele (@leamichele) den

Sofia Vergara

Vi elsker jer !! @armiehammer @elizabethchambers ������ # weddingweekend #JessandMatt

Et indlæg delt af Sofia Vergara (@sofiavergara) den

❤️❤️❤️❤️���� @joemanganiello

Et indlæg delt af Sofia Vergara (@sofiavergara) den

Cindy Crawford

Memorial Day Weekend, Nashville stil.

Et indlæg delt af Cindy Crawford (@cindycrawford) den

Katie Holmes

Happy Memorial Day weekend! ��

Et indlæg delt af Katie Holmes (@ katieholmes212) den

Sofia Richie

Tillykke med fødselsdagen skat! Tak fordi du er gravid. Elsker dig

Et indlæg delt af Sofia Richie (@sofiarichie) den

Navne Buck

Et indlæg delt af Sofia Richie (@sofiarichie) den

Bella Hadid

bruv.

Et indlæg delt af �� (@bellahadid) på

Reese Witherspoon

#MemorialDay weekendplaner: Find strand. Bo hele weekenden. Nogen andre ?! ����

Et indlæg deles af Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) den

 

John Legend

Første post-Miles dato nat!

Et indlæg delt af John Legend (@johnlegend) den

Kylie Jenner

Et indlæg delt af Kylie (@kyliejenner) den

morgen eventyr

Et indlæg delt af Kylie (@kyliejenner) den

Kim Kardashian

Wyoming

Et indlæg delt af Kim Kardashian West (@kimkardashian) den

Blake Lively

Hat ved @aviationgin, hår ved @ rodortega4hair, ved en overraskende skarp forårsdag. ��

Et indlæg delt af Blake Lively (@blakelively) på

Jenna Bush Hager

Stolt at lære min piger på friheden er ikke fri. Så taknemmelig for dem, der tjener, og deres ægtefæller og børn, der giver så meget for vores frihed. And no words could express gratitude for those who have lost their lives, and the families who lack them they love today.

Et indlæg delt af jennabhager (@jennabhager) den

Mark Consuelos

Dybe tanker … lavvandede pool

Et indlæg delt af Mark Consuelos (@instasuelos) den

Andy Cohen

Der er sket meget ved @ mrjesscagle & Matt Whitney bryllup i aftes. En masse. Og jeg græd til gange! (Tak for pic @elizabethchambers)

Et indlæg delt af Andy Cohen (@bravoandy) den

Today I won a prize to have a huge mouth, and I learned that Seacrests tongue rivals my own!

Et indlæg delt af Andy Cohen (@bravoandy) den

Kris Jenner

Bare hænge omkring Monaco med min partner i kriminalitet @mrshilfiger @deeocleppo #lookinfortrouble

Et indlæg delt af Kris Jenner (@krisjenner) den

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 − = 51

map