This is how celebrity uses Easter 2018

Glad forske fra Hollywood! På trods af foråret ferie falder på April Fool’s Day, kendisser handler kun om at spise deres chokoladekane end at spille tricks i år. 

Like us, the stars are all for Easter’s traditional activities, including egg coloring, brunching and together with family and friends. Men some have taken a more eccentric approach to the holiday. Tag for eksempel Miley Cyrus, som er blevet udført på et omfattende Easter-tema fotografering, komplet med kæmpe rabbiner og pastellrosa hår. 

Rul gennem for at se, hvordan dine yndlings berømtheder fejrede. 

Jessica Simpson

Glad forske fra min familie til din! ���� �� #yeswematch #twinning

Et indlæg delt af Jessica Simpson (@jessicasimpson) den

Paris Hilton

#EasterBunny i #PuppyLand. ��������

Et indlæg delt af Paris Hilton (@parishilton) den

Kan ikke vente på #Easter! ✨������✨

Et indlæg delt af Paris Hilton (@parishilton) den

Glad forske ��

Et indlæg delt af Paris Hilton (@parishilton) den

Lily Collins

Spend Easter with the rabbit!…

Et indlæg delt af Lily Collins (@lilyjcollins) den

Gwyneth Paltrow

Joyeuses Pâques!

Et indlæg delt af Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) den

Sarah Jessica Parker

1. april 2018 NYC Kanin Rabbit X, Sj

Et indlæg delt af SJP (@sarahjessicaparker) den

NYC Roberta Flack Nogle kvægfugle Og nogle farverige æg. Færdig. X, sj

Et indlæg delt af SJP (@sarahjessicaparker) den

Madonna

Træt Bunny! �������� ������

Et indlæg delt af Madonna (@madonna) på

Reese Witherspoon

Happy #Easter hver kanin! ������

Et indlæg deles af Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) den

Følelse meget velsignet for at være i live. Hvilken smukke verden. Gud påske !

Et indlæg deles af Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) den

Sofia Vergara

Familiebrunch “Tillykke påske. @Joemanganiello #gia # Marin��

Et indlæg delt af Sofia Vergara (@sofiavergara) den

Victoria Beckham

Kisses jeg påsken x ��������

Et indlæg delt af Victoria Beckham (@victoriabeckham) den

Miley cyrus

Et indlæg delt af Miley Cyrus (@mileycyrus) den

Et indlæg delt af Miley Cyrus (@mileycyrus) den

Hoppy Påske Erbody!

Et indlæg delt af Miley Cyrus (@mileycyrus) den